TELEKOMÜNİKASYON.

Project Description

Özaş Elektrik kurulduğu 1998 yılından bu yana ‘’sürekli gelişim’’ vizyonunu, yönetiminden iş disiplinine, teknolijiden insan kaynaklarına kadar tüm birimlerinde uygulayarak, yüksek bir performans ivmesi yakaladı. Yapıların iç tesisat uygulamalarından, trafo merkezlerinden, enerji nakil hatlarına çeşitli uygulamaları günün teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Tüm proje işlemleri bilgisayar ortamında gerçekleştirilmektedir. Böylelikle uygulama esnasında ortaya çıkabilecek değişiklikler anında projeye yansıtılabilmekte ve projeler sürekli güncel tutulabilmektedir.

Uzman kadromuz ve alanında yetkin iş ortaklarımızla, TURKCELL ve VODAFONE operatörlerin kurumsal ihtiyaçlarına anahtar teslim çözümler sunarak, hizmet kalitenizin yükselmesini ve maliyetlerinizin düşürülmesini hedefledik.

Bu kapsamda ,Bölge Çözüm Ortaklığı, 7/24 İş Emri Yönetimi, Veri Merkezi Kurulum ve İşletme Hizmetleri, Enerji Çözümleri, Altyapı Çözümleri, Projelendirme ve Danışmanlık hizmetleri 24 saat esasına göre düzeltici ve önleyici bakım hizmeti verilmesi işini kapsamaktadır. Özaş Telekom Van, Hakkari, Şırnak, Siirt, Bitlis ve Muş olmak üzere 600’den fazla baz istasyonunun işletilmesinden, Genka Telekom İstanbul Anadolu, Kocaeli ve Adapazarı bölgeside 2000’e yakın baz istasyonunun işletmesinden sorumludur.

Hizmetimiz aşağıdaki nitelikleri sağlamaktadır. Mevcut sahaların kira kontrat yenileme ve yeni sahaların kiralama ve kontrat yönetim hizmeti vermektedir.

* Hücresel Bazlı Servis Sürekliliği ( Cell Availibility)
* Öncelikli Hücresel Bazlı Servis Sürekliliği (VİP Cell Availibility )
* Periyodik Önleyici Bakım
* Servis Kalite Problemlerinin Giderilmesi
* TRU/EDGE TRU Servis Sürekliliği
* Saha Envanter Sistemi Takibi ve Güncellenmesi
* EPO Envanter Sistemi Takibi ve Güncellenmesi
* MW , TN, TAN , SDH , DWDM Transmisyon Sistemlerinin Servis Sürekliliği ve Kalitesi
* Site Elektrik Ödeme Takibi

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda network hücresel kalite testlerinin yapılması, kullanıcı şikayetlerinin yerinde tespit ve test edilmesi, alınan sonuçlara göre optimazasyon raporlarının hazırlanması hizmetlerini kapsamaktadır

1   2

Özaş Telekom özel günlerde ve durumlarda çeşitli tip ve büyüklükteki mobil baz istasyonlarının kurulum , test ve devreye alma hizmeti de verilmektedir.

3   4-1

Özaş Telekom, Fiber optik pasif sistemlerinin 7 gün 24 saat esasına göre düzeltici ve önleyici bakım hizmeti verilmesi işini yapmaktadır. Çözüm ortağı olduğumuz bölgenin Fiber optik şebekenin işletilmesinden sorumludur. Hizmetimizde Servis sürekliliği (Availibility ), Periyodik Önleyici Bakım ve  Servis Kalite problemlerinin giderilmesi titizlikle takip edilmektedir.

6   5

• AG kuvvetli ve zayıf akım tesisat proje çizimi ve uygulamaları
• ENH proje, malzeme temin ve montajı
• OG (34,5 kV’a kadar) şalt tesisleri proje, malzeme temini ve montajı
• Enerji tesisleri ile ilgili her türlü proje çizimi ve danışmanlık hizmetleri
• Topraklama sistemi ile ilgili danışmanlık hizmetleri
• Trafo işletme sorumluluğu
• Sözleşme destekli bakım ve onarım

Kule Atyapı

Yoğunluklu olarak Güneydoğu Anadolu Bölgesi olmak üzere Marmara, Antalya ve Ankara Bölgelerinde rüzgar yüklerine göre farklı özelliklerde Kafes,Transmisyon ve Monopole Kule Montajları yapılmaktadır(Altyapı çalışmaları olarak yol yapımı, taşıma, kırıcı vb.). Montaj ekibinde çalışan personeller işçi sağlığı ve iş güvenliğine uygun bir şekilde montaj hizmetlerini sürdürmektedir. Bu güne kadar yapmış olduğumuz çeşitli boylarda 10-120 metre arası Transmisyon, kafes ve monopol kule montaj sayımız 850 adettir.

 

Back to Top
Buy dapoxetine online Clomid without prescription zoloft online pharmacy Cialis without prescription